About Us

Reštaurácia K-BAB by Maehwa vznikla v máji 2021. Reštauráciu založil Kim Heui Yeon, ktorý založil v roku 2008 reštauráciu Maehwa, ktorá ponúka širokú škálu kórejských jedál a sushi. K-BAB je na druhej strane, výňatkom tých najlepších chutí, ktorú si naši zákazníci jednoznačne zamilujú. 

Majiteľ tejto reštaurácie, Kim Heui Yeon dbá na vysokej kvalite potravín a preto starostlivo vyberá všetky ingrediencie, akými sú napríklad mäso a zelenina, a to iba v najlepšej kondícií od vybraných dodávateľov. Iba správnym výberom surovín sme schopní zabezpečiť tú najlepšiu autentickú chuť Južnej Kórei. Naša reštaurácia poskytuje vybranú škálu kórejských pokrmov, ktorých príprava podlieha veľmi komplexným a dlhým procesom predprípravy. Pre väčšinu jedál, akými sú Jaeyuk Bokkeum, Bulgogi Bibimbap, Dakganjeong a iné, pracne vyberáme ingrediencie na výrobu tých najdelikátnejších omáčok.

 

Pre prípravu všetkých týchto chutných kórejských receptov je nutné zaobstarať približne 70% surovín vopred, ktoré vyžadujú dlhú prípravu a námahu. Či už ide o fermentáciu kimchi alebo prípravy banchan, číže rôznych predjedál, je nutné dbať na kvalitnú receptúru.. Veríme, že naša reštaurácia ulahodí každému nadšencovi kórejskej kuchyne.